plane wings

ביטוח נסיעות לחו"ל

איזה רגע נפלא הוא הרגע שבו אנו יודעים שתיכף אנחנו יוצאים לחופשה בחו"ל. הציפייה, ההתרגשות, אריזת המזוודות ותחושת החופש הנעימה שכבר מחלחלת בגופינו. אין ספק שנסיעה לחו"ל היא אחת מהחוויות המהנות ביותר שיש. בין אם מדובר בחופשת בטן־גב בריזורט מפנק או בסיור ברחבי אירופה שבה ניתן להתרשם מהאומנות והאדריכלות, התרבות והקולינריה. כן, כשאנו טסים לחו"ל הכל נפלא וורוד. אך לצערנו לא כל טיול שמתחיל ברגל ימין מסתיים כך. כדי לוודא שגם אם חלילה אתם מעורבים בתאונה בחו"ל, זקוקים לחילוץ או אפילו לניתוח מציל חיים, מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. לפניכם המדריך הקצר מדוע אנו זקוקים לביטוח נסיעות לחו"ל, ואילו כיסויים הוא מעניק לנו.

מדוע ביטוח זה כה חשוב, ומהם הכיסויים הניתנים במסגרת ביטוח זה?

ביטוח הנסיעות לחו"ל נחלק לשלושה סוגי כיסויים: כיסוי בתחום הבריאות, כיסוי עבור המטען -כבודה שלכם וביטול או קיצור הנסיעה במידת הצורך. נרחיב על כך מעט:
הכיסוי בתחום הבריאות אשר מעניק ביטוח נסיעות לחו"ל כולל: פינוי המבוטח מאזור התאונה אל בית־החולים, אשפוז בבתי־חולים והטסתו של מלווה למקום האשפוז בו שוהה המבוטח בחו"ל, הטסה רפואית של המבוטח ארצה, ביקור במרפאות וכיסוי ההוצאות הרפואיות השונות, טיפולי חירום עבור השיניים, מתן הארכה של השהות בחו"ל עקב קרות מקרה ביטוחי (מעבר לתקופת הביטוח), התייעצות לגבי המקרה הרפואי עם הרופאים המקומיים, רכישת תרופות, איתור, חילוץ והצלה. כמו כן, אם אישה בהריון, הביטוח יעניק לה כיסוי עד השבוע ה-12 (סוף השליש הראשון) ואף יכלול חבות לצד ג' (בהתאם לתנאים המופיעים בפוליסה).

מלבד הכיסויים הללו, ניתן להרחיב את כיסויי הביטוח עבור כבודתכם ואם נדרשתם לבטל או לקצר את נסיעתכם.

אילו הרחבות ניתן להוסיף לביטוח הבסיסי?

לא כל נסיעה לחו"ל היא למטרת בילוי, אנשים רבים טסים למטרות עסקים, תערוכות, פגישות עבודה וכדומה. ישנם אנשים אשר מגיעים לנסיעות אלו כשברשותם ציוד אלקטרוני ששווי רב כגון: מצלמות, מחשבים נישאים, טבלטים, טלפונים ניידים ועוד ולכן מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לאנשי עסקים. כמו כן, לעיתים מדובר גם בתכשיטים יקרי ערך אשר גם אותם מומלץ לבטח טרם הנסיעה

.
הכנו עבורכם רשימה של ההרחבות השונות אשר ניתן להוסיפן אל הכיסוי הבסיסי:

 • כיסוי בגין גניבה או אבדה של מטענכם.

 • כיסוי המיועד לפעילות אתגרית או ספורט חורף המתייחסות לפעילות אקסטרים, כגון: סקי, סנובורד, רפטינג, סנפלינג, קייט־סרפינג, צלילות לעומק, גלישת גלים, טיפוס הרים בחבלים, קפיצות בנג'י, צניחה חופשית, דאייה, גלישת צוקים, ג'ט־סקי, טיסה בכדור פורח ועוד.

 • כיסוי עבור תרמילאים (מוצ'לרים) היוצאים לחו"ל לתקופות ארוכות הכולל: חילוץ והצלה, הטסה הביתה, סיוע בקרות המקרה ועוד.

 • כיסוי עבור רעידת אדמה.

 • זכאות להחזר כספי אם הנסיעה לחו"ל בוטלה או קוצרה.

 • הרחבת הביטוח הקיים עבור מבוטחים בעלי מגבלה רפואית כגון: סכרת, סרטן, מחלות כרוניות, מחלות לב ועוד. וגם כיסוי במקרה של החמרה או בעיות רפואיות שאינן צפויות במצבו של המבוטח בחו"ל.

 • כיסוי עבור נשים אשר נמצאות בהיריון מתקדם.

 • כיסוי עבור ביטול ההשתתפות העצמית ותאונות אישיות אם נגרם נזק כלשהו לרכב שכור בחו"ל.

 • כיסוי עבור סטודנטים.

   

ביטוחים מומלצים עבורך

 • ביטוח צד ג

  החיים הם דינמיים, אנו עסוקים בעבודה, בילדים, במטלות השונות שיש לנו וחיים את היום־יום. אך אף אחד מאיתנו אינו יודע מתי זה יומו אחרון. אם חלילה אתם או בני זוגכם הלכתם לעולמכם טרם עת ביטוח חיים הוא בעצם רשת ביטחון כלכלית. במאמר זה נדון מהו הצורך בביטוח חיים.

 • ביטוח אחריות מקצועית

  אנו חיים את חיינו מדי יום־ביומו, אך ראין לדעת מה העתיד צופן לנו. מחלות רבות ואירועים רפואיים שונים עלולים לקרות בכל גיל ובכל שלב בחיים, אם הם יתרחשו חלילה, הם עשויים להשפיע באופן ניכר על איכות החיים, ועל המשך ההתנהלות היומיומית של אותו אדם.

 • ביטוח דירה

  במהלך החיים ישנם מצבים שונים כגון, מחלה קשה או אירוע תאונתי וכמובן זקנה שעלולים לגרום לאדם להפוך סיעודי, בין אם לתקופה קצרה ובין אם לזמן ממושך יותר ואפילו עד סוף החיים. 

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

arrow&v

ביטוחים נלווים

ביטוחים פניסיונים

ביטוחי בריאות

צור קשר

טלפון : 03-9665337

פקס: 03-6394344

office@feedback-in.co.il

כתובת: מצדה7 בני ברק

מגדל בסר 4

שעות פתיחה א-ה 

09:00 - 18:00

 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram