top of page
PNG.png

סוכנות הביטוח פידבק נוסדה לפני חמש שנים בשנת 2015, והיא היום תאגיד ביטוח בעל רישיון מרשות שוק ההון, ביטוח וחסכון. הסוכנות מתמקצעת בכל סוגי הביטוח: ביטוח בריאות, ביטוח פנסיוני, ביטוח מנהלים, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח אלמנטרי, ביטוח עסקים ומתמחה בכל סוגי הביטוח ותוכניות החיסכון לפנסיה.

סוכנות פידבק היא בית חם לסוכנים בפריסה ארצית. סוכנות פידבק היא סוכנות עצמאית אשר עובדת עם כל חברות הביטוח הקיימות במשק כיום: "כלל", "הפניקס", "הראל", "מגדל", "מנורה", "הכשרת הישוב" וחברות נוספות. היתרון בעבודה מול חברות ביטוח רבות הוא, שכל אחת מציעה כיסויים ומחירים שונים, כך אנו יכולים להתאים באופן המיטבי ביותר את הפוליסה עבור כל לקוח ולהתאים אותה בדיוק רב לצרכים שלו.כמו כן, אנו מעניקים שירותים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. בין לקוחותינו נמנות החברות הגדולות במשק הישראלי, וכיום סוכנותינו מוכרת כאחת הסוכנויות החזקות ביותר בענף הביטוח.

לירן ברוך הבעלים של סוכנות הביטוח "פידבק", בעל עשר שנות ניסיון כאשר בעברו עבד בחברת הפניקס, שם התמקצע בתחום הבריאות על כל תחומיו הענפים. כיום, הסוכנות מונה מספר רב של עובדים וסוכנים בפריסה ארצית בעלי רישיון ביטוח.

הייחוד של הסוכנות שלנו הוא בהון האנושי, כאשר בראש ובראשונה הסוכנות היא עסק משפחתי. אנו שמים את לקוחותינו בראש סדר העדיפויות בחברה, ודואגים לכך שירגישו אווירה ביתית וחמימה. כמו כן, חשוב לנו שלקוחותינו ידעו שכל העובדים בסוכנות הם בעלי רקע וניסיון בתחום הביטוח והפיננסים, שהם מומחים בתחומם, וישמחו ללוות אותם ולייעץ להם באופן המקצועי ביותר, תוך מתן התחושה שכאן זה בית. אצלנו אפשר לתת אמון ולסמוך עלינו, על הייעוץ ועל ההכוונה שלנו. חשוב לנו שהלקוחות ידעו שתמיד יש להם עם מי לדבר, שיש אוזן קשבת ומעל הכל יש רצון לתת שירות מקצועי, המותאם אישית ונכון עבור כל לקוח ולקוח, וממש לבנות לו את הכיסוי המותאם לו באופן אישי. אנו ערים לעובדה שלעיתים הלקוחות אינם מבינים את תנאי הפוליסה, ושישנה חשיבות אקוטית לשבת עם הלקוח, לקרוא את הסעיפים השונים ולהבינם לעומק טרם הוא חותם, כך שבסופו של דבר, הלקוח יבין את כל הכתוב בפוליסה ויצא מסוכנותינו מרוצה ועם תחושת ביטחון.

ייחוד נוסף שאנו שוקדים עליו ממש בימים אלו הוא הפיכת הסוכנות לדיגיטלית. כיום כשהעולם צועד קדימה אל הטכנולוגיה, גם הסוכנות שלנו צועדת יד ביד עם הקדמה אל עבר הטכנולוגיה. אתרינו מכיל תכנים דיגיטליים, אזור אישי ללקוח, ואנו עובדים גם דרך הזום, מבצעים שיחות עסקיות ומעניקים ייעוץ וכן הדרכות עם גורמים מקצועיים מעולם הביטוח ללקוחותינו.

אנו מבינים שכדי לתת שירות מצוין, חלה עלינו החובה לבחור את העובדים שלנו בפינצטה, לברור אותם משאר העובדים בשוק הביטוח, ולדעת שאנו יכולים לשים את מבטחנו בידם. כאשר הוקמה הסוכנות, שמנו לנו למטרה להעסיק את העובדים הטובים ביותר והמסורים ביותר, הן כדי שיבצעו את עבודתם על הצד הטוב ביותר, והן כדי שהלקוחות שלנו ידעו שאין זה חשוב למי הם פונים, הם תמיד יקבלו מענה הולם ומקצועי.

החל ממנהלת המשרד שלנו ומומחית בנושא סיכונים, וכלה בלירן הבעלים של הסוכנות אשר שולט ביד רמה בכל התחום של ביטוחי בריאות, סיכונים, ביטוחי חיים, מחלות קשות, תאונות אישיות ועוד. כמו כן, בסוכנותינו ישנם יועצים פיננסים אשר אמונים על כל הייעוץ בתחום הפיננסי הכולל: ביטוח מנהלים, ביטוח חיים, קרנות השתלמות והשקעות Best Invest יחד עם בתי ההשקעות "אלטשולר שחם" ו"הלמן אלדובי". בין שאר התחומים, הם מייעצים לכלל לקוחותינו לגבי סוג הפלטפורמה, סוגי מניות, סלי ההשקעות המומלצים, ניירות ערך, אג"חים וכדומה שיתאימו למה שהם מחפשים.

איתכם לאורך כל הדרך

סוכנותינו חרטה על דגלה לתת את השירות הטוב ביותר ובאופן המקצועי ביותר. לכן אין זה משנה אם אתם זקוקים רק לביטוח רכב או ביטוח דירה, אם תרצו להתייעץ עימנו לגבי הכיסויים לביטוח נסיעות לחו"ל טרם אתם טסים או איזו פרמיה לבטח עבור ביטוח החיים. בין אם אתם מגיעים אלינו לבטח תחום אחד בלבד או בין אם אתם מגיעים לבטח מספר תחומים, אנו איתכם לאורך כל הדרך. אנו זמינים דרך כל הפלטפורמות לנוחיותכם: טלפונים, דוא"ל אתר דיגיטלי וגם אתם תמיד מוזמנים אל משרדינו ברחוב המצדה 7 מגדלי ב.ס.ר 4 בני ברק, לשבת על כוס קפה ולקבל ייעוץ מקיף בכל תחום שתבחרו.

bottom of page